Witajcie! Przedstawiam Wam mój pierwszy solowy KLIP! 
Przede wszystkim ogromne podziękowania dla Dawida Strączka Vel Frączka i Janusza Głowackiego za pomoc przy realizacji video i muzyki.
Piosenka „W moje ślady” została przez nas wybrana do klipu, bo to taka raczej klimatyczna balladka, której każdy może posłuchać. Klip z założenia musiał być minimalistyczny, żeby nie było przerostu formy nad treścią, co świetnie wyszło Dawidowi. Nakręciliśmy go w Scarless Guitar Studio, polecamy! 

Miłego oglądania i gorące pozdrowienia 

 

To od autora, a od siebie mogę tylko zachęcić do rozglądania się za koncertami na których gwarantuję wam, że szybko przeniesiecie się w zupełnie inny świat. Nie zapomnijcie zostawić też Arkowi lajka na FB żeby nie omijały was wieści o występach na żywo! Więcej nie piszę niech muzyka zrobi to sama za siebie.

FB Arek Kuś – www.facebook.com/arekkusmusic

 

 

Arkadiusz Kuś- gitarzysta, wokalista, autor tekstów i kompozytor w jednej osobie. Stara się wykorzystać pokłady własnych możliwości i myśli, przelewając je na muzykę. W przeszłości grał w zespołach Incluz oraz Kuś&Wydro. Obecnie postanowił zmierzyć się z solowymi, kameralnymi występami, prezentując głównie autorskie utwory z gitarą akustyczną. Mimo młodego wieku, posiada kilka nagród za teksty oraz wyróżnienia z festiwali bluesowych. 
W swojej muzyce ceni sobie różnorodność – można usłyszeć w niej takie gatunki jak : pop, rock, ballady, funk, jazz, blues. Na koncercie należy się spodziewać autentyczności i klimatycznego grania połączonego z dobrym tekstem.