Koncerty na Śląsku [15-21 grudnia 2019]

Ustawiajcie przypomnienia! Od dziś w każdą niedziele o godzinie 12:00 pojawiać się będzie koncertowy rozkład jazdy na nadchodzący tydzień.

Jako że nie ma sensu dodawać osobnego artykułu na temat każdego koncertu, postanowiłem postawić na formę zbiorczą i tym sposobem w cotygodniowym wpisie zobaczycie najciekawsze wyselekcjonowane koncerty które będą odbywać się na Śląsku. Przed Wami pierwszy tydzień.

 

15.12.2019 – Natalia Przybysz „Jak malować ogień”

Długo oczekiwana trasa koncertowa Natalii właśnie ma miejsce!
Bardzo miło jest nam zaprosić Was na koncerty w ramach premiery piątego solowego albumu Natalii Przybysz „Jak Malować Ogień”. Spodziewajcie się wspaniałej muzyki, klimatycznej scenografii oraz pięknych, dojrzałych tekstów, które wypełnią najlepsze kluby koncertowe w Polsce!

Miejsce: Klub Klimat Bielsko Biała

Informacje i bilety: [KLIK!]

 

15.12.2019 – APPARAT LIVE

Po doskonale przyjętym występie na Tauron Nowa Muzyka Katowice 2019, Apparat ponownie zagra w Polsce! Artysta wystąpi w przestrzeniach o wyjątkowych warunkach akustycznych -15 grudnia w sali koncertowej NOSPR w Katowicach, a 16 grudnia w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu. Grudniowe koncerty odbywają się w ramach pierwszej trasy tego artysty od 2013 roku. Support zapewni Telefon Tel Aviv.

Miejsce: NOSPR Katowice

Informacje i bilety: [KLIK!]

 

19.12.2019 – Michał Stawiński i Oberschlesien

Michał Stawiński i Oberschlesien to widowiskowe koncerty, mocny czysty śląski przekaz, znakomity kontakt muzyków z publicznością, dosadne i mocne teksty Michała Stawińskiego. To wszystko sprawia, że zespół od samego początku spotyka się z entuzjastycznym przyjęciem przez publiczność. Niezwykła barwa głosu oraz olbrzymia charyzma sceniczna Michała Stawińskiego – wokalisty i lidera zespołu przyciąga publiczność w każdym wieku, nieustannie jednocząc wszystkie pokolenia.

Miejsce: Klub Fraktal Mikołów

Informacje i bilety: [KLIK!]

 

19.12.2019 – Kayah Światecznie

Podczas koncertu usłyszymy autorskie, świąteczne utwory z niezapomnianej płyty Kayah „Gdy pada śnieg”. Artystka wykona także klasyczne polskie kolędy, takie jak: Cicha noc, Jezus Malusieńki, Lulajże Jezuniu, Wśród nocnej ciszy, czy Nie było miejsca dla Ciebie, w charakterystycznej dla siebie aranżacji i wyjątkowym klimacie nadchodzących Świąt.

Miejsce: Arena Gliwice

Informacje i bilety: [KLIK!]

 

21.12.2019 – Róże Europy, Sztywny Pal Azji, Kobranocka

Miejsce: Rudeboy Club Bielsko Biała

Informacje i bilety: [KLIK!]

 

21.12.2019 – Krzysztof Zalewski Solo Act [Wyprzedany!]

Zalewski zagra sam na wszystkich instrumentach znajdujących się na scenie, zapętlając na żywo melodie i tworząc nowe aranżacje swoich utworów.

W przypadku Krzysztofa Zalewskiego określenie „człowiek orkiestra” trudno uznać za frazes. Artysta nie stroni od muzycznych eksperymentów. Jednym z efektów tych poszukiwań jest formuła Solo Act’u – koncertu, podczas którego Krzysztof bierze sam we władanie wszystkie instrumenty znajdujące się na scenie, m.in. bębny, gitarę elektryczną, gitarę akustyczną, szereg instrumentów klawiszowych, bas, ksylofon i przeszkadzajki – loopuje je i nagrywa na żywo, tworząc szczególną muzyczną rzeczywistość.

Miejsce: NOSPR Katowice

Informacje i bilety: [KLIK!]

 

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed