To już dziewiąta edycja konkursu fotograficznego „KREATYWNE ZABRZE” w tym roku o temacie „Industrialnie”. Konkurs organizowany przez Miejski Ośrodek Kultury w Zabrzu i Górnośląską Wyższą Szkołę Przedsiębiorczości im. Karola Goduli w Chorzowie pod honorowym patronatem Pani Prezydent Małgorzaty Mańki-Szulik.

Celem konkursu jest wyeksponowanie ukrytych walorów miasta Zabrze, a także rozwijanie zainteresowań związanych z dziedzictwem kulturalnym miasta, propagowanie, szczególnie wśród ludzi młodych, sztuki fotografowania, jako jednej z form artystycznego wyrazu, a jednocześnie jednego z najlepszych środków komunikacji międzyludzkiej.

 

Co zrobić by wziąć udział w konkursie?
  1. Zapoznaj się z oficjalnym regulaminem.
  2. Zrób zdjęcia które zgłosisz do konkursu.
  3. Wypełnij kartę zgłoszeniową dostosowaną do swojego wieku: „Dla osób pełnoletnich” | „Dla osób niepełnoletnich
  4. Wyślij opisane zdjęcia wraz z kartą zgłoszeniową do Miejskiego Ośrodka Kultury w Zabrzu do 15 maja 2017 roku. (ul. 3 Maja 91a, 41-800 Zabrze)
  5. Oczekuj wyników, a 14 czerwca 2017 o godzinie 17:00 przyjdź do zabrzańskiego MOKu na wernisaż kończący konkurs, gdzie odbędzie się wyłonienie i uhonorowanie laureatów.

Wszystkie dodatkowe informacje znajdziecie na oficjalnej stronie konkursu www.kreatywnezabrze.mok.art.pl

 

 

Jako że LoveSilesia od początku swojej działalności gromadzi wokół siebie dziesiątki (a może i jeszcze więcej) fotografów, myślę że jest to idealna szansa na pokazanie swoich najlepszych prac, jeśli są tylko zgodne z hasłem konkursowym.

Zachęcam do tego tym bardziej, że LoveSilesia została jednym z oficjalnych patronów medialnych IX edycji konkursu, tak więc pokażcie na co was stać! ; )