Co by nie powiedzieć trzeba przyznać, że Miuosh to ostatnimi czasy bardzo zapracowany człowiek. Koncerty symfoniczne z Jimkiem i NOSPRem, akustyczne aranżacje swoich numerów, ogromy koncert i płyta na XV lecie działalności scenicznej, płyta „Historie” wraz ze Smolikiem i Grosiakiem, muzyka stworzona do przedstawienia „Wujek.81, czy ostatnio cover utworu „Wychowanie” zespołu T Love, a to wszystko jak sięgam pamięcią tylko dwa ostatnie lata. Robi wrażenie co?

Robi i to ogromne, ale jak widać  to wszystko to jeszcze za mało bo niedawno dostaliśmy datę premiery nowej płyty. „POP” bo taki właśnie tytuł będzie miała nadchodząca płytą, której Miuosh zapowiedział premierę na 9 marca 2017, czyli już niewiele ponad miesiąc dzieli nas od tej chwili.

Nie poznaliśmy za to żadnych szczegółów dotyczących samej płyty, wszystko owiane jest tajemnicą, a z tego co możemy zaobserwować w mediach społecznościowych prace nad płytą ciągle jeszcze trwają. Czuję natomiast, że to wszystko zwiastować może kolejne ogromne zaskoczenie.

 

Nie pozostaje nic, tylko czekać na pierwszy singiel, płytę i koncert premierowy.

24 marca 2017 w katowickim Mega Clubie odbędzie się koncert premierowy, na którym to mają pojawić się zapowiedziani tajemniczy goście. Ceny biletów na wydarzenie to 40/45 złotych w przedsprzedaży i 50 złotych w dniu koncertu, ale chyba nikt nie liczy na to, że jakiekolwiek wejściówki zostaną do tego czasu.

Link do wydarzenia