Jakie nasuwają się wam pierwsze skojarzenia na hasło „Muzyka śląskich miast”? Macie chwilę na zastanowienie, a później delikatnie naprostuję wasze myślenie na właściwy kierunek… Dobra wystarczy prawidłowa odpowiedź brzmi „URB4N”, a konkretniej najnowszy projekt Miuosha wraz z Libero, oraz garścią świetnych katowickich zespołów.

Płyta URB4N, czyli muzyczna mieszanka inspirowana kulturową różnorodnością stale zmieniających się Katowic. Na krążku usłyszymy muzyczne kompozycje, które nada- ją rytm miastu. Tak o projekcie mówi Miuosh – artysta, który rozpoczynał swoją drogę w Katowicach:

URB4N jest wyjątkowym przedsięwzięciem, ponieważ połączył ludzi z Kato- wic i stworzył nowy nurt muzyki miejskiej. Udało nam się uchwycić charakter tego miasta i jego brzmienie. Fajnie, że Libero jako nowe miejsce w Katowicach od początku dobrze wpisuje się w miasto

Inicjatorem projektu jest Libero – miejsce powstające na południu Katowic, gdzie spotyka- ją się zakupy, sport, kultura, rozrywka i…muzyka.

Libero od początku stawia na Katowice. Wspieramy katowicki Teatr Korez i piłkarki z GKS Katowice. Wiemy też, jak ważna jest dla Katowic muzyka. Projekt muzyczny był natu- ralną kontynuacją naszych lokalnych działań. Współpraca z Miuoshem i młodymi śląskimi zespołami była dla nas prawdziwą przyjemnością. W efekcie powstał wyjątkowy projekt muzyczny napędzany energią miasta. Cieszymy się, że mogliśmy wesprzeć katowickie środowisko muzyczne i zachęcamy do zanurzenia się w tym niezwykłym, prawdziwie miej- skim doświadczeniu” – mówi Katarzyna Porębska, manager ds. marketingu w Echo Inve- stment SA, spółce będącej deweloperem galerii Libero w Katowicach.

 

Premiera płyty odbyła się 5 kwietnia 2017 , ale co najważniejsze możecie jej już teraz od razu posłuchać zupełnie legalnie i za darmo, a co więcej śmiało możecie pobrać ją na swoje dyski, czy telefony.

Wystarczy, że wejdziecie pod adres: www.galerialibero.pl/urb4n/

Album ukazał się również w limitowanej edycji winylowej, której co prawda nie możecie kupić, ale możecie w prosty sposób wygrać! Jak to zrobić? Już śpieszę z wyjaśnieniem.

URB4N to muzyka napędzana energią miasta. Miejsca, ludzie, zjawiska, wydarzenia, miejski koloryt – pokażcie nam, co Was w mieście nakręca, co inspiruje i co kojarzy się z klimatem nowego albumu Miuosha x Libero. Podzielcie się tym, jak wygląda miasto Waszymi oczami – najciekawsze, najbardziej klimatyczne i oryginalne zdjęcia zastaną nagrodzone płytami! Zasady są proste:

  • Przede wszystkim opublikuj zdjęcie konkursowe na swoim profilu z hashtagiem #urb4n_libero_katowice
  • Zaobserwuj profil Libero na Instagramie -> (www.instagram.com/libero_katowice)
  • Wyślij zdjęcie na adres news@galerialibero.pl do 14.05.2017. Do wiadomości załączcie plik z konkursowym zdjęciem, a w treści wiadomości podajcie swoje imię i nazwisko oraz dodajcie link do konkursowego zdjęcia opublikowanego na Instagramie. W tytule wiadomości wpiszcie #urb4n_libero_katowice

Rozstrzygnięcie konkursu ogłosimy 19.05.2017. Pełny regulamin konkursu znajdziecie na FB Libero pod tym linkiem.

Na koniec taka mała podpowiedź, jeśli macie jakieś swoje ulubione zdjęcia i jesteście przekonani, że pasują do tematyki to nic się nie martwcie, możecie ich użyć! Wystarczy, że na pod takim zdjęciem na insta dodacie #urb4n_libero_katowice, dołożycie dwa pozostałe punkkty i już. Jednym słowem data dodania zdjęcia nie ma znaczenia ; )

 

Także do dzieła i życzę wszystkim powodzenia!