Zapraszamy na koncert zespołu NONA. Odbędzie się on 12 lutego 2017r. w klubie Grawitacja w Bielsku Białej. Debiutanckie, autorskie utwory, i klimatyczna atmosfera – to elementy, które czekają na odsłonę podczas koncertu.

Zespół NONA to zestawienie trojga zaprzyjaźnionych, młodych ludzi. W jego skład wchodzą: Justyna Lewandowska, Jakub Krzysiek i Maciej Słonina. Wszyscy mieszkają na terenie Śląska Cieszyńskiego. Zespół tworzy autorską muzykę do własnych tekstów, napisanych w języku polskim. Za wykorzystaniem wokalu, gitary elektrycznej oraz instrumentów perkusyjnych, kreuje akustyczne i avant-popowe brzmienia. W swoich utworach skupia się na wydobywaniu ciepła. NONA definiuje się także jako poszukiwacz przestrzeni dźwięku, której chce doświadczać wraz z odbiorcami, podczas małych, klimatycznych koncertów. Jako debiutujący zespół, zależy mu na zachowaniu niezależności muzycznej.  Członkowie NONY łapią chwilę i cieszą się, gdy nadarzy się okazja to tworzenia. Chcą, żeby wszystkie te czynniki były dla nich podstawą do dalszego działania i rozwoju na rynku muzycznym.

 

Zespół jest również obecnie w trakcie zbierania funduszy na wydane debiutanckiej płyty i można go wspierać za pomocą platformy Polak Potrafi tutaj.

Daty pozostałych koncertów:

11 lutego – Cieszyn  – Dom Narodowy

24 lutego – Strumień – MGOK

 

Profil FB

Strona wydarzenia