Czy są tutaj pasjonaci fotografii? Oczywiście to pytanie retoryczne, LoveSilesia od samego początku jest mocno związana z fotografią i dziś mam dla was kilka ciekawych informacji w jaki sposób możecie poszerzyć swoją wiedzę w tym temacie. Jesteście ciekawi o co chodzi? Zapraszam do lektury.

 

W ostatni weekend marca w Tychach odbędą się warsztaty fotograficzne BASIC prowadzone przez Katie Luka Photography, które będą obejmować opanowanie podstawowej wiedzy z zakresu fotografii. To nie lada gratka dla wszystkich foto amatorów, którzy chcą poznać swój sprzęt, oraz opanować, lub utrwalić podstawową wiedzę w tym temacie. Plusem całego przedsięwzięcia jest nie tylko teoria, ale również zajęcia praktyczne.

 

Szczegóły wydarzenia:

Data:  24-25 marca 2018 / sobota, niedziela

Godzina: sobota 9:30-18:30 / niedziela 10:00-14:00

Lokalizacja: Tychy, woj. śląskie | studio fotograficzne – Studio w Browarze (studiowbrowarze.com) / plener – Jezioro Paprocany

Prowadząca: Katie Luka Photography.

Liczba miejsc: max 10 uczestników.

  • Spotykamy się w dwa intensywne dni, w małej grupie.
  • Każdy uczestnik proszony jest o przyniesienie ze sobą aparatu cyfrowego typu lustrzanka.
  • Uczestnicy warsztatów otrzymują materiały z zajęć, certyfikat ukończenia warsztatów  oraz odpowiedzi na wszystkie pytania.

Cena warsztatów: 615zł

 

Informacje i zapisy:

hello@katieluka.pl

tel. +48 512 211 858

http://www.katieluka.pl/workshops-basic.html

https://www.facebook.com/katielukaphotography

 

Ale nie byłym sobą gdybym miał dla was tylko suche informacje. Dla wszystkich czytelników i obserwujących LoveSilesia w mediach społecznościowych wraz z prowadzącą warsztaty Katie Luka Photography przygotowaliśmy…

 

Konkurs

Mamy dla was dwie wejściówki na warsztaty odbywające się 24-25 marca w Tychach. Co trzeba zrobić żeby je zgarnąć?

Wystarczy że od dnia dzisiejszego tj. 17.02.2018 napiszecie co najchętniej fotografujecie i dlaczego? Swoje odpowiedzi zamieszczajcie pod konkursowym postem na Facebooku, oraz na Instagramie (dostępne poniżej), a my 07.03.2018  wybierzemy dwie najciekawsze odpowiedzi które nagrodzimy wejściówkami na dwudniowe warsztaty!

 

 

 


Zasady:

  • Swoje odpowiedzi umieszczacie w komentarzu konkursowego wpisu na Facebooku, lub Instagramie LoveSilesia
  • Jedna osoba = jeden komentarz, w przypadku kilku brany pod uwagę będzie opublikowany jako pierwszy
  • Zabawa trwa od momentu publikacji tego postu , do 04.03.2018 do godziny 23:59
  • Rozstrzygnięcie konkursu ogłoszone zostanie 07.03.2018, a lista zwycięzców dostępna będzie na stronie LoveSilesia.pl, oraz facebookowym profilu

Powodzenia!

Prowadząca warsztaty:

Katarzyna Łuka | Katie Luka Photography

Fotograf | Art Director.

Od ponad 10 lat zajmuje się fotografią. Specjalizuje się w zdjęciach portretowych i lifestyle’owych. Jej zdjęcia są naturalne i pełne dziennego światła, które stało się jej znakiem rozpoznawczym. W fotografii najbardziej interesuje ją człowiek, któremu poświęca najwięcej miejsca. Obecnie skupia się przede wszystkim na projektach komercyjnych i pokazuje innym jak rozpocząć drogę fotografa.

[Pełne informacje]